Zlewozmywaki granitowe

Jednokomorowy zlewozmywak z dozownikiem i baterią – funkcjonalność i estetyka

W tej kategorii oferujemy jednokomorowe zlewozmywaki granitowe w zestawie z baterią i dozownikiem do mydła lub płynu do naczyń. To praktyczne i tanie rozwiązanie. Aktualnie w ofercie posiadamy modele w kolorze piaskowego beżu idealnie komponującego się z drewnianymi blatami oraz granitowymi i z konglomeratu w jasnych odcieniach oraz klasyczne czarne. Zlewozmywak granitowy jest dostępny w wariantach z różnymi bateriami kuchennymi, o minimalistycznej formie i tej bardziej tradycyjnej.

Zlewozmywak granitowy z baterią sprawdzi się w Twojej kuchni

Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe z baterią to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie trwałe i eleganckie rozwiązania. Ten rodzaj zlewu można wykorzystać do wielu aranżacji. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić kuchnię w stylu retro, czy postawić na minimalizm lub nowoczesność – zlewozmywak granitowy z baterią doskonale wkomponuje się w dany styl. 

W Arbo masz do wyboru zlewy w różnych wariantach kolorystycznych. Największym zainteresowaniem cieszy się zlewozmywak granitowy czarny, oraz w odcieniu beżu piaskowego.

Zalety zlewozmywaków granitowych

W naszym sklepie internetowym zamówisz zlewozmywaki granitowe, które mają wiele zalet. Za ich największy atut uznaje się ich niespotykaną trwałość. Najczęściej wykonane są z tegranitu lub graniteki. Oba materiały mają w składzie kwarc i żywice epoksydowe. W pierwszym przypadku podział wynosi 80:20, a w przypadku graniteki 70:30. Właśnie temu połączeniu zlewy granitowe zawdzięczają tak wysoką trwałość.

Proponowane przez nas jednokomorowe zlewozmywaki granitowe są niezwykle atrakcyjne pod względem estetycznym i jest to ich kolejna zaleta. Co więcej, są też niezwykle proste w utrzymaniu czystości. Na ich powierzchni nie osiada brud czy kamień. 

Dodatkowo charakteryzują się sporą odpornością na uszkodzenia i zmiany temperatury. Dzięki temu możesz bez obawy włożyć gorący garnek do granitowego zlewozmywaka z baterią –  zlew na pewno nie zostanie uszkodzony. 

W Arbo zamówisz nie tylko jednokomorowe zlewozmywaki granitowe. Mamy też baterie kuchenne oraz przydatne akcesoria do domu.


Twój koszyk jest pusty!