Zestawy bidet

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK
New

Arbo

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK

195,00zł

Bez podatku: 195,00zł

Sprzedano: 30

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową lub kuchenną Model: BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastos..

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK
New

Arbo

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK

199,00zł

Bez podatku: 199,00zł

Sprzedano: 33

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową lub kuchenną Model: BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zasto..

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Zestaw bidetowy podtynkowy

Powoli bidety zaczynają stanowić standard w polskich łazienkach. Nic w tym dziwnego, zapewniają użytkownikom wysoki poziom higieny i komfort korzystania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestawy bidetowe, które pomogą Ci stworzyć funkcjonalną i wygodną łazienkę. Dostępny w Arbo Łazienki zestaw bidetowy podtynkowy ma nowoczesną formę, która idealnie wpasuje się do eleganckich aranżacji. Sprawdź nasze zestawy i wybierz rozwiązanie pasujące do Twojej łazienki.

Co znajdziesz w zestawie?

Zestaw bidetowy dostępny w Arbo Łazienki składa się z następujących elementów:

  • - bidetu Arbo Primo bądź Ego (sprzedawanego bez baterii),
  • - stelaża podtynkowego,
  • - maty wygłuszającej,
  • - zestawu montażowego,
  • - szczegółowej instrukcji montażu,
  • - gwarancji.

Zamówisz u nas podwieszane bidety – w dwóch kolorach białym i czarnym. Z kolei stelaże podtynkowe są dostępne w kolorze szarym.

Bidet podtynkowy – wygodna i funkcjonalna łazienka

Oferowane w naszym sklepie internetowym zestawy bidetowe to doskonały wybór, jeśli chcesz stworzyć funkcjonalną, a zarazem wygodną łazienkę. Dzięki bidetowi podtynkowemu zadbasz o higienę osobistą w komfortowy sposób. Armatura pozwala w krótkim czasie odświeżyć się w ciągu dnia i przez wiele osób uznawana jest za alternatywę wanny bądź prysznica. Szczególnie chętnie korzystają z niej seniorzy oraz osoby mniej sprawne ruchowo. 

Dobierz do swojej łazienki zestawy WC, bądź wanny wolnostojące.