Wysyłka

W naszym sklepie wszystkie wysyłki prowadzone sa przez firmy kurierskie DPD, INPOST i GEIS.

DPD to firma kurierska działająca na rynku międzynarodowym. Jest zarazem częścią ogólnoświatowej sieci jak i specjalistą na rynku krajowym. Misją firmy jest bycie kompetentnym, przyjaźnie nastawionym i blisko klienta. Firma stawia też na zrównoważony rozwój dbając o środowisko naturalne, swoich pracowników i zauważając aktualne problemy społeczne.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki. Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

Usługi kurierskie zapewnia firma Geis Parcel PL Sp. z o.o., przewóz przesyłek spaletyzowanych i niespaletyzowanych oraz logistykę kontraktowa świadczy Geis PL Sp. z o.o. Grupa Geis zatrudnia w Polsce więcej niż 1200 osób w 36 oddziałach w jednym celu: by świadczyć kompleksowe usługi transportowe i logistyczne w konkurencyjnych cenach.

Możliwy jest też odbiór osobisty w naszym biurze przy ulicy Tworzeń 91, 41-303 Dąbrowa Górnicza w:

Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00

Sobota: 9:00-12:00