Wysyłka

W naszym sklepie wszystkie wysyłki prowadzone sa przez firmy kurierskie DPD i GEIS oraz InPost - paczkomaty.

DPD to firma kurierska działająca na rynku międzynarodowym. Jest zarazem częścią ogólnoświatowej sieci jak i specjalistą na rynku krajowym. Misją firmy jest bycie kompetentnym, przyjaźnie nastawionym i blisko klienta. Firma stawia też na zrównoważony rozwój dbając o środowisko naturalne, swoich pracowników i zauważając aktualne problemy społeczne.

Usługi kurierskie zapewnia firma Geis Parcel PL Sp. z o.o., przewóz przesyłek spaletyzowanych i niespaletyzowanych oraz logistykę kontraktowa świadczy Geis PL Sp. z o.o. Grupa Geis zatrudnia w Polsce więcej niż 1200 osób w 36 oddziałach w jednym celu: by świadczyć kompleksowe usługi transportowe i logistyczne w konkurencyjnych cenach.


InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii firma umożliwiła odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Odbiór osobisty w naszym biurze przy ulicy Władysława Przybylaka 15, 41-300 Dąbrowa Górnicza w:

Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00

Sobota: 9:00-12:00