BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA ROUND

 • 595,00zł

 • Dostępność: W magazynie
  Dostawa od: 15,00zł
  Sprzedano: 17
  Głowica ceramiczna

  W baterii zastosowano głowice ceramiczne renomowanej marki. Głowice stanowią główną część armatury, mając duży wpływ na funkcjonowanie i szczelność. Są one wyposażone w wygłuszające paliczki, które redukują drgania wytwarzane poprzez przepływającą wodę, a tym samym obniżają poziom hałasu.

  Dodatkowo modele sztorcowe i wannowe wyposażone są w aerator, który napowietrza wodę i sprawia, że strumień staje się miękki i jednostajny. Ten niewielki ale bardzo istotny element ogranicza zużycie wody i zapewnia stałe ciśnienie strumienia.

  Do produkcji armatury ARBO zastosowano mosiądz z wysoką zawartością miedzi. Optymalny skład pierwiastków zapewnia odpowiednią ciągliwość materiału, wpływa na właściwości odlewnicze oraz pozwala utrzymać wysoką jakość obróbki mechanicznej, a co za tym idzie całych wyrobów. Wysokiej klasy stop to gwarancja długoletniej żywotności.

  Perlator napowietrzający

  Bateria wyposażona jest w perlator napowietrzający. Dzięki niemu podczas korzystania z baterii wykorzystywana będzie znacznie mniejsza ilość wody. Przełoży się to na obniżenie kosztów ponoszonych w związku z koniecznością opłacania rachunków. Perlator wykonany jest z mosiądzu, skutkuje jego długą żywotnością.

  W zestawie

  Bateria wannowa wolnostojąca

  Słuchawka + wąż

  Zestaw montażowy

  Solidne i bezpieczne opakowanie na czas transportu

  Szczegółowa instrukcja montażu

  Gwarancja

  Specyfikacja techniczna
  Typ baterii Wannowa, wolnostojąca
  Materiał wykonania Mosiądz
  Typ głowicy Ceramiczna
  Wysokość całkowita baterii 114 cm
  Grupa akustyczna II
  Klasa przepływu A
  Gwarancja 12 miesięcy

  Napisz opinię

  Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
      Zła           Dobra
  ID produktu: 375