Wanny wolnostojące

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702

Arbo

WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702

1 699,00zł

Bez podatku: 1 699,00zł

Sprzedano: 21

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702 Prezentujemy Państwu piękną śnieżnobiałą wannę wolnostojącą. Wanna wolnostojąca to symbol prestiżu. Kojarzy się z luksusem i ..

WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702 + BATERIA WANNOWA WOLNO...

Arbo

WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702 + BATERIA WANNOWA WOLNO...

2 295,00zł

Bez podatku: 2 295,00zł

Sprzedano: 12

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  WANNA WOLNOSTOJĄCA LT-702 + BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA ROUND Prezentujemy Państwu piękną śnieżnobiałą wannę wolnostojącą. Wanna wolnostojąca to sym..

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Wanny wolnostojące z bateriami 

Wanny wolnostojące z baterią oferują wiele możliwości aranżacyjnych. Nic więc dziwnego, że w oczach wielu Polaków zyskały one spore uznanie, a z roku na rok są coraz chętniej wybierane. Jeśli Ty również szukasz wanny do swojej łazienki, która będzie łączyła komfort użytkowania i ciekawy design, koniecznie zobacz naszą ofertę. Znajdziesz u nas wanny wolnostojące z bateriami lub bez nich.

Wanna owalna wolnostojąca do Twojej łazienki

Sporym zainteresowaniem cieszy się u nas owalna wanna wolnostojąca. W Arbo Łazienki zamówisz różne modele. W zależności od tego, czego szukasz, możesz wybrać model z baterią wannową wolnostojącą lub bez niej. 

Dostępne są u nas owalne wanny wolnostojące w białym kolorze. To uniwersalne modele, które ze względu na kolor oraz kształt, sprawdzą się w praktycznie każdej łazience, niezależnie od metrażu czy aranżacji. Nie tylko stanowią ciekawą alternatywę do wanien w zabudowie, ale też są niezwykle funkcjonalne. Możesz je bez problemu przesunąć oraz podejść do nich z każdej strony. Dzięki temu ich czyszczenie jest o wiele prostsze i wygodniejsze niż w przypadku zabudowanych wanien.

W Arbo Łazienki zamówisz nie tylko wanny wolnostojące z baterią! Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie: muszle WC bidety oraz odpływy liniowe.