Wanny wolnostojące

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA SQUARE

Arbo

BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA SQUARE

399,00zł

Bez podatku: 399,00zł

Sprzedano: 25

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię wannową wolnostojącą Model: SQUARE Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii bateria umoż..

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)

Wanny wolnostojące z bateriami 

Wanny wolnostojące z baterią oferują wiele możliwości aranżacyjnych. Nic więc dziwnego, że w oczach wielu Polaków zyskały one spore uznanie, a z roku na rok są coraz chętniej wybierane. Jeśli Ty również szukasz wanny do swojej łazienki, która będzie łączyła komfort użytkowania i ciekawy design, koniecznie zobacz naszą ofertę. Znajdziesz u nas wanny wolnostojące z bateriami lub bez nich.

Wanna owalna wolnostojąca do Twojej łazienki

Sporym zainteresowaniem cieszy się u nas owalna wanna wolnostojąca. W Arbo Łazienki zamówisz różne modele. W zależności od tego, czego szukasz, możesz wybrać model z baterią wannową wolnostojącą lub bez niej. 

Dostępne są u nas owalne wanny wolnostojące w białym kolorze. To uniwersalne modele, które ze względu na kolor oraz kształt, sprawdzą się w praktycznie każdej łazience, niezależnie od metrażu czy aranżacji. Nie tylko stanowią ciekawą alternatywę do wanien w zabudowie, ale też są niezwykle funkcjonalne. Możesz je bez problemu przesunąć oraz podejść do nich z każdej strony. Dzięki temu ich czyszczenie jest o wiele prostsze i wygodniejsze niż w przypadku zabudowanych wanien.

Dlaczego warto wybrać wannę wolnostojącą?

Urządzając łazienkę, mamy do wyboru wiele rodzajów wanien. Wciąż najpopularniejszą opcją są wanny zabudowane, które uważane są za najpraktyczniejsze rozwiązanie na rynku. Nic bardziej mylnego, wanna wolnostojąca to nie tylko oryginalny wygląd oraz spore możliwości aranżacyjne. To niezwykle funkcjonalna opcja, która nie zajmuje wiele więcej miejsca niż wanny zabudowane. Również wymiana wanien wolnostojących jest o wiele prostsza niż w przypadku zabudowanych modeli, co też jest dużym plusem.

Praktyczność wanny wolnostojącej przejawia się także podczas sprzątania. W przeciwieństwie do zabudowanej wersji tę można przesuwać, co znacznie ułatwia robienie porządków w łazience.

Bateria wolnostojąca – stylowa ozdoba do łazienki

W przypadku, w których zdecydujesz się na montaż wanny wolnostojącej na środku łazienki, warto dopasować do niej odpowiednią armaturę, która doda całości uroku. Z reguły do tego rodzaju wanien montowana jest stojąca bateria wannowa, a dostępne są na rynku modele termostatyczne, jedno- bądź dwuchwytowe.

Także pod względem kolorów wykończeń baterii masz ogromny wybór. Najpopularniejsze opcje to chrom, satyna, złoto bądź patyna. W Arbo Łazienki bateria wannowa wolnostojąca dostępna jest w kolorze chromu.

W Arbo Łazienki zamówisz nie tylko wanny wolnostojące z baterią! Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie: muszle WC bidety oraz odpływy liniowe.