Umywalki ceramiczne

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
UMYWALKA CERAMICZNA AR-626

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA AR-626

219,00zł

Bez podatku: 219,00zł

Sprzedano: 45

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: AR-626 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&oa..

UMYWALKA CERAMICZNA AR-626A

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA AR-626A

219,00zł

Bez podatku: 219,00zł

Sprzedano: 36

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: AR-626A Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&o..

UMYWALKA CERAMICZNA AR-626A BLACK

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA AR-626A BLACK

219,00zł

Bez podatku: 219,00zł

Sprzedano: 67

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: AR-626A BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy kl..

UMYWALKA CERAMICZNA AR-8098

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA AR-8098

219,00zł

Bez podatku: 219,00zł

Sprzedano: 58

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: AR-8098 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&o..

UMYWALKA CERAMICZNA AR-8099

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA AR-8099

219,00zł

Bez podatku: 219,00zł

Sprzedano: 83

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: AR-8099 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&o..

UMYWALKA CERAMICZNA GRANDE GOLD 03

Arbo

UMYWALKA CERAMICZNA GRANDE GOLD 03

329,00zł

Bez podatku: 329,00zł

Sprzedano: 17

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną umywalkę nablatową Model: GRANDE GOLD 03 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy k..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Umywalki łazienkowe w sklepie internetowym Arbo

W tej kategorii odnajdą Państwo umywalki ceramiczne w różnych kształtach zarówno owalne, okrągłe, jak i kwadratowe i prostokątne. Szeroki wybór różnych modeli sprawi, że każdy dobierze tę odpowiednią do wielkości i wystroju swojej łazienki. Oprócz kształtu należy zdecydować się również na typ umywalki, w Arbo znajdą Państwo zarówno umywalki nablatowe, jak i wpuszczane w blat.

Łazienkowe umywalki ceramiczne

Umywalka ceramiczna jest klasycznym rozwiązaniem, po które najczęściej sięga się wyposażając łazienkę. Powierzchnia ceramiczna pozwala na łatwe utrzymanie w czystości i zapewnia estetyczny wygląd. Oprócz umywalek z tego materiału na rynku znajdziemy również modele wykonane ze szkła, drewna oraz innych nietypowych materiałów.

Umywalka do łazienki – czarna, biała, owalna, prostokątna, kwadratowa 

Interesuje Cię umywalka czarna? A może wolisz klasyczne białe umywalki? W Arbo znajdziesz oba warianty i to w różnych kształtach. Proponujemy klientom umywalki ceramiczne owalne, kwadratowe, prostokątne, jak i okrągłe. Przekrój naszych produktów jest dość szeroki, podobna sprawa ma się z ceną. W sklepie zamówisz tanie umywalki ceramiczne, jak i te z wyższej półki cenowej.

Nowoczesne umywalki nablatowe w Arbo

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są głównie umywalki nablatowe. To nowoczesne modele, które od wielu lat nie wychodzą z mody. Nic w tym dziwnego – są funkcjonalne i estetyczne. Co więcej, można je zamówić w różnych kształtach i kolorach, czego najlepszym dowodem jest nasz asortyment.

Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz urządzić łazienkę, jesteśmy pewni, że w Arbo znajdziesz idealne rozwiązanie. Mamy nowoczesne umywalki nablatowe od sprawdzonych producentów i to w naprawdę atrakcyjnych cenach! Zapraszamy do przejrzenia całej oferty umywalek do łazienki. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu. 

Urządzasz łazienkę? Sprawdź nasze baterie łazienkowe oraz zestawy WC