Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe Aquafiori, Cersanit, Geberit, Grohe

Stelaże podtynkowe do wc i łazienki to funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na ukrycie nieestetycznych elementów konstrukcji wc, takich jak: rury, odpływy, spłuczki i maksymalne dopasowanie do projektu wnętrza. W Arbo Łazienki dostępne są stelaże podtynkowe Aquafiori, Cersanit, Geberit, Grohe oraz stelaż podtynkowy do bidetu Szel-Dar.

Stelaże dostępne są w komplecie z matą wygłuszającą (tłumiącą odgłos opróżniania i napełniania się zbiornika wody) i estetycznym przyciskiem do spłuczki, z wyjątkiem stelaża Gebert Basic. W innej kategorii gotowe zestawy wc podtynkowe z miskami bezkołnierzowymi i wolnoopadającymi deskami. Wybierz rozwiązanie odpowiednie do swojej łazienki!

Stelaże Geberit i Cersanit to niezwykle estetyczne i funkcjonalne rozwiązania

Mamy ofercie jedynie rozwiązania od znanych i cenionych marek. Zamówisz u nas stelaże Geberit, Cersanit, Grohe czy Aquafiori oraz stelaż podtynkowy do bidetu Szel-Dar. Dlaczego warto postawić na stelaże podtynkowe od tych producentów?

Z ich pomocą urządzisz nowoczesną łazienkę, która z jednej strony będzie niezwykle praktyczna i komfortowa w użytkowaniu, a z drugiej będzie estetyczna. Stelaże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć Ci przez lata, a dodatkowo zyskasz gwarancję na 10 lat.

Stelaże Cersanit czy Geberit to początek naszej oferty. Sprawdź, co jeszcze u nas zamówisz: muszle WC bidety lub zestawy WC.


Twój koszyk jest pusty!