Stelaże podtynkowe

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
STELAŻ GEBERIT DUOFIX BASIC UP100 + WSPORNIKI + M...

STELAŻ GEBERIT DUOFIX BASIC UP100 + WSPORNIKI + M...

595,00zł

Bez podatku: 595,00zł

Sprzedano: 23

Prezentujemy Państwu stelaż podtynkowy GEBERIT DUOFIX BASIC UP100 Model ten zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

STELAŻ GROHE RAPID + PRZYCISK + WSPORNIKI + MATA ...

STELAŻ GROHE RAPID + PRZYCISK + WSPORNIKI + MATA ...

579,00zł

Bez podatku: 579,00zł

Sprzedano: 26

Prezentujemy Państwu stelaż podtynkowy GROHE RAPID SL Model ten zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

STELAŻ SZEL-DAR DO BIDETU

Arbo

STELAŻ SZEL-DAR DO BIDETU

249,00zł

Bez podatku: 249,00zł

Sprzedano: 6

Prezentujemy Państwu stelaż podtynkowy STELAŻ SZEL-DAR DO BIDETU Model ten zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Stelaże podtynkowe Aquafiori, Cersanit, Geberit, Grohe

Stelaże podtynkowe do wc i łazienki to funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na ukrycie nieestetycznych elementów konstrukcji wc, takich jak: rury, odpływy, spłuczki i maksymalne dopasowanie do projektu wnętrza. W Arbo Łazienki dostępne są stelaże podtynkowe Aquafiori, Cersanit, Geberit, Grohe oraz stelaż podtynkowy do bidetu Szel-Dar.

Stelaże dostępne są w komplecie z matą wygłuszającą (tłumiącą odgłos opróżniania i napełniania się zbiornika wody) i estetycznym przyciskiem do spłuczki, z wyjątkiem stelaża Gebert Basic. W innej kategorii gotowe zestawy wc podtynkowe z miskami bezkołnierzowymi i wolnoopadającymi deskami. Wybierz rozwiązanie odpowiednie do swojej łazienki!

Stelaże Geberit i Cersanit to niezwykle estetyczne i funkcjonalne rozwiązania

Mamy ofercie jedynie rozwiązania od znanych i cenionych marek. Zamówisz u nas stelaże Geberit, Cersanit, Grohe czy Aquafiori oraz stelaż podtynkowy do bidetu Szel-Dar. Dlaczego warto postawić na stelaże podtynkowe od tych producentów?

Z ich pomocą urządzisz nowoczesną łazienkę, która z jednej strony będzie niezwykle praktyczna i komfortowa w użytkowaniu, a z drugiej będzie estetyczna. Stelaże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć Ci przez lata, a dodatkowo zyskasz gwarancję na 10 lat.

Stelaże Cersanit czy Geberit to początek naszej oferty. Sprawdź, co jeszcze u nas zamówisz: muszle WC bidety lub zestawy WC.