Odpływy liniowe

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
ODPŁYW LINIOWY 2w1 OBROTOWY SYFON 360

Arbo

ODPŁYW LINIOWY 2w1 OBROTOWY SYFON 360

129,00zł

Bez podatku: 129,00zł

Sprzedano: 73

Prezentujemy Państwu nowoczesny odpływ liniowy Model: ODPŁYW LINIOWY 2w1 OBROTOWY SYFON 360 Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zastosowanie takiego odpływu pozwala na rezygnację z ..

ODPŁYW LINIOWY GRECKI VELET SAVONA PREMIUMline 85...

Arbo

ODPŁYW LINIOWY GRECKI VELET SAVONA PREMIUMline 85...

128,00zł

Bez podatku: 128,00zł

Sprzedano: 81

Prezentujemy Państwu nowoczesną odpływ liniowy Model: GRECKI VELET SAVONA PREMIUMline 850 Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zastosowanie takiego odpływu pozwala na rezygnację z pr..

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Odpływy liniowe

Kabina prysznicowa to jeden z kluczowych elementów aranżacji łazienki. Jednak nie będzie się ona efektownie prezentować bez estetycznego i funkcjonalnego wykończenia, jakim jest odpływ liniowy. Dostępne w naszej ofercie odpływy liniowe wykonane są ze stali nierdzewnej, łatwo je zamontować, a w dodatku pozostają dyskretnym akcentem, który dodaje aranżacji elegancji. Sprawdź, jakie modele znajdziesz w Arbo Łazienki.

Odpływ liniowy – atrakcyjna cena, wysoka jakość

Jaka jest cena odpływu liniowego? To chyba najczęstsze pytanie zadawane przez klientów. W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości modele w naprawdę przystępnych cenach. Zamówisz u nas odpływy liniowe już od 189 złotych. Za tę cenę zyskujesz odpływ liniowy wykonany ze stali nierdzewnej z klasą L35 oraz gwarancją na 2 lata. Zestaw zawiera również: maskownicę i ruszt ze stali nierdzewnej z kołnierzem, odpływ o dużej przepustowości wody, uszczelki silikonowe, hak do wyjmowania maskownicy oraz instrukcję montażu.

Sprawdź jeszcze: stelaże podtynkowe oraz kabiny, ścianki, drzwi.