Muszle wc, bidety

Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)
BIDET PRIMO

Arbo

BIDET PRIMO

379,00zł

Bez podatku: 379,00zł

Sprzedano: 33

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów ..

BIDET PRIMO BLACK

Arbo

BIDET PRIMO BLACK

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 10

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: PRIMO BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&oac..

MUSZLA WC DUO SLIM

Arbo

MUSZLA WC DUO SLIM

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 80

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: DUO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ś..

MUSZLA WC GOLD 01
New

Arbo

MUSZLA WC GOLD 01

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 11

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD 01 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego św..

MUSZLA WC GOLD 02
New

Arbo

MUSZLA WC GOLD 02

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 12

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD 02 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego św..

MUSZLA WC PRIMO

Arbo

MUSZLA WC PRIMO

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 89

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świa..

MUSZLA WC PRIMO BLACK

Arbo

MUSZLA WC PRIMO BLACK

574,00zł

Bez podatku: 574,00zł

Sprzedano: 48

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całeg..

MUSZLA WC PRIMO SLIM

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 44

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego..

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT
New

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT

669,00zł

Bez podatku: 669,00zł

Sprzedano: 39

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&..

ZESTAW PRIMO BLACK -  MUSZLA WC PRIMO BLACK + BIDE...

Arbo

ZESTAW PRIMO BLACK - MUSZLA WC PRIMO BLACK + BIDE...

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 35

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc + bidet Model: PRIMO BLACK Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientó..

ZESTAW PRIMO MUSZLA WC + BIDET PRIMO

Arbo

ZESTAW PRIMO MUSZLA WC + BIDET PRIMO

779,00zł

Bez podatku: 779,00zł

Sprzedano: 23

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc + bidet Model: PRIMO Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z ca..

ZESTAW PRIMO MUSZLA WC + BIDET PRIMO SLIM

Arbo

ZESTAW PRIMO MUSZLA WC + BIDET PRIMO SLIM

779,00zł

Bez podatku: 779,00zł

Sprzedano: 19

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc + bidet Model: PRIMO SLIM Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów..

Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)

Muszle WC bidet – różne modele

Wybór muszli klozetowej lub bidetu nie należy do najłatwiejszych zadań, co pewnie potwierdzi każda osoba, która szukała odpowiedniej do swojej łazienki miski WC czy bidetu. W Arbo Łazienki zamówisz wysokiej jakości muszle klozetowe w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mamy zarówno klasyczne białe miski WC, jak i bardziej nowoczesne wersje w kolorze czarnym.

Podwieszana muszla klozetowa w atrakcyjnej cenie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz podwieszane muszle klozetowe. To chętnie wybierane przez Polaków rozwiązanie, które z wielu powodów zyskało popularność. Przede wszystkim poszczególne elementy składowe (zbiornik do spłukiwania wody bądź rura odpływowa) są przesłonięte obmurowanym stelażem lub też obudowane płytkami gipsowo-kartonowymi. W ten sposób poprawisz wnętrze łazienki i stworzysz efektowną aranżację, a dodatkowo zyskasz miejsce, które możesz wykorzystać jako półkę na łazienkowe drobiazgi. 

Co więcej, miska WC bez kołnierza, którą znajdziesz w Arbo Łazienki, ułatwi Ci sprzątanie, co jeszcze zwiększa funkcjonalność tego rozwiązania. Oczywiście, nie oznacza to, że bezkołnierzowe miski WC nie są funkcjonalne. Choć trzeba poświęcić odrobinę więcej czasu, by je posprzątać, to wciąż jest to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz oba warianty podwieszanych muszli klozetowych – to, które wybierzesz, zależy tylko od Ciebie.

Urządź z nami swoją wymarzoną łazienkę. Zobacz: kabiny, ścianki, drzwi bądź akcesoria.