Muszle wc, bidety

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)
BIDET EGO

Arbo

BIDET EGO

389,00zł

Bez podatku: 389,00zł

Sprzedano: 15

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: EGO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z ..

BIDET PRIMO

Arbo

BIDET PRIMO

329,00zł

Bez podatku: 329,00zł

Sprzedano: 21

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów ..

MUSZLA WC CULMO

Arbo

MUSZLA WC CULMO

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 50

Uwaga Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: CULMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całeg..

MUSZLA WC DUO RIMLESS

Arbo

MUSZLA WC DUO RIMLESS

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 54

ywagaPrezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: DUO RIMLESS Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z ..

MUSZLA WC OPOCZNO SPLENDOUR

Arbo

MUSZLA WC OPOCZNO SPLENDOUR

589,00zł

Bez podatku: 589,00zł

Sprzedano: 71

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: OPOCZNO SPLENDOUR Nowoczesny design i wyjątkowa biel wyróżnia miskę zawieszaną SPLENDOUR. W misce zawieszanej zastosowana została innowacyjna technologia CleanOn. Brak kołnierza sprawia, że woda obmywa całą wewnętrzną powierzchnię ..

MUSZLA WC PRIMO (Wysyłka misy po 07.06.2020)

Arbo

MUSZLA WC PRIMO (Wysyłka misy po 07.06.2020)

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 81

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świa..

ZESTAW WC - MUSZLA WC CONO + BIDET CONO

Arbo

ZESTAW WC - MUSZLA WC CONO + BIDET CONO

779,00zł

Bez podatku: 779,00zł

Sprzedano: 13

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc + bidet Model: CONO Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z cał..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)

Muszle WC bidet – różne modele

Wybór muszli klozetowej lub bidetu nie należy do najłatwiejszych zadań, co pewnie potwierdzi każda osoba, która szukała odpowiedniej do swojej łazienki miski WC czy bidetu. W Arbo Łazienki zamówisz wysokiej jakości muszle klozetowe w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mamy zarówno klasyczne białe miski WC, jak i bardziej nowoczesne wersje w kolorze czarnym.

Podwieszana muszla klozetowa w atrakcyjnej cenie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz podwieszane muszle klozetowe. To chętnie wybierane przez Polaków rozwiązanie, które z wielu powodów zyskało popularność. Przede wszystkim poszczególne elementy składowe (zbiornik do spłukiwania wody bądź rura odpływowa) są przesłonięte obmurowanym stelażem lub też obudowane płytkami gipsowo-kartonowymi. W ten sposób poprawisz wnętrze łazienki i stworzysz efektowną aranżację, a dodatkowo zyskasz miejsce, które możesz wykorzystać jako półkę na łazienkowe drobiazgi. 

Co więcej, miska WC bez kołnierza, którą znajdziesz w Arbo Łazienki, ułatwi Ci sprzątanie, co jeszcze zwiększa funkcjonalność tego rozwiązania. Oczywiście, nie oznacza to, że bezkołnierzowe miski WC nie są funkcjonalne. Choć trzeba poświęcić odrobinę więcej czasu, by je posprzątać, to wciąż jest to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz oba warianty podwieszanych muszli klozetowych – to, które wybierzesz, zależy tylko od Ciebie.

Urządź z nami swoją wymarzoną łazienkę. Zobacz: kabiny, ścianki, drzwi bądź akcesoria.