Muszle wc, bidety

Wyświetlono: 1 do 12 z 15 (2 stron)
BIDET PRIMO

Arbo

BIDET PRIMO

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 34

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów ..

MUSZLA WC DUO SLIM

Arbo

MUSZLA WC DUO SLIM

499,00zł

Bez podatku: 499,00zł

Sprzedano: 80

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: DUO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ś..

MUSZLA WC GOLD 03

Arbo

MUSZLA WC GOLD 03

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 10

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD 03 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego św..

MUSZLA WC GOLD 04

Arbo

MUSZLA WC GOLD 04

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 12

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD 04 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego św..

MUSZLA WC GOLD 05B
New

Arbo

MUSZLA WC GOLD 05B

1 049,00zł

Bez podatku: 1 049,00zł

Sprzedano: 16

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD 05B Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ś..

MUSZLA WC NOVA

Arbo

MUSZLA WC NOVA

499,00zł

Bez podatku: 499,00zł

Sprzedano: 53

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: NOVA Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świat..

MUSZLA WC PRIMO

Arbo

MUSZLA WC PRIMO

499,00zł

Bez podatku: 499,00zł

Sprzedano: 92

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świa..

MUSZLA WC PRIMO BLACK

Arbo

MUSZLA WC PRIMO BLACK

674,00zł

Bez podatku: 674,00zł

Sprzedano: 48

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całeg..

MUSZLA WC PRIMO SLIM

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM

499,00zł

Bez podatku: 499,00zł

Sprzedano: 50

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego..

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK

674,00zł

Bez podatku: 674,00zł

Sprzedano: 23

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z ..

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT

729,00zł

Bez podatku: 729,00zł

Sprzedano: 40

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&..

MUSZLA WC SILVER 06
New

Arbo

MUSZLA WC SILVER 06

1 049,00zł

Bez podatku: 1 049,00zł

Sprzedano: 12

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: SILVER 06 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ..

Wyświetlono: 1 do 12 z 15 (2 stron)

Muszle WC bidet – różne modele

Wybór muszli klozetowej lub bidetu nie należy do najłatwiejszych zadań, co pewnie potwierdzi każda osoba, która szukała odpowiedniej do swojej łazienki miski WC czy bidetu. W Arbo Łazienki zamówisz wysokiej jakości muszle klozetowe w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mamy zarówno klasyczne białe miski WC, jak i bardziej nowoczesne wersje w kolorze czarnym.

Podwieszana muszla klozetowa w atrakcyjnej cenie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz podwieszane muszle klozetowe. To chętnie wybierane przez Polaków rozwiązanie, które z wielu powodów zyskało popularność. Przede wszystkim poszczególne elementy składowe (zbiornik do spłukiwania wody bądź rura odpływowa) są przesłonięte obmurowanym stelażem lub też obudowane płytkami gipsowo-kartonowymi. W ten sposób poprawisz wnętrze łazienki i stworzysz efektowną aranżację, a dodatkowo zyskasz miejsce, które możesz wykorzystać jako półkę na łazienkowe drobiazgi. 

Co więcej, miska WC bez kołnierza, którą znajdziesz w Arbo Łazienki, ułatwi Ci sprzątanie, co jeszcze zwiększa funkcjonalność tego rozwiązania. Oczywiście, nie oznacza to, że bezkołnierzowe miski WC nie są funkcjonalne. Choć trzeba poświęcić odrobinę więcej czasu, by je posprzątać, to wciąż jest to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz oba warianty podwieszanych muszli klozetowych – to, które wybierzesz, zależy tylko od Ciebie.

Urządź z nami swoją wymarzoną łazienkę. Zobacz: kabiny, ścianki, drzwi bądź akcesoria.