Muszle wc, bidety

Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)
BIDET DUO SLIM

Arbo

BIDET DUO SLIM

329,00zł

Bez podatku: 329,00zł

Sprzedano: 16

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: DUO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientó..

BIDET PRIMO BLACK

Arbo

BIDET PRIMO BLACK

429,00zł

Bez podatku: 429,00zł

Sprzedano: 10

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny bidet Model: PRIMO BLACK Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&oac..

MUSZLA WC CONO

Arbo

MUSZLA WC CONO

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 69

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: CONO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świat..

MUSZLA WC CULMO

Arbo

MUSZLA WC CULMO

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 50

Uwaga Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: CULMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całeg..

MUSZLA WC DUO SLIM

Arbo

MUSZLA WC DUO SLIM

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 80

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: DUO SLIM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ś..

MUSZLA WC GOLD

Arbo

MUSZLA WC GOLD

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 57

ywagaPrezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: GOLD Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ..

MUSZLA WC NOVA

Arbo

MUSZLA WC NOVA

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 51

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: NOVA Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świat..

MUSZLA WC PRIMO

Arbo

MUSZLA WC PRIMO

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 86

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świa..

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT
New

Arbo

MUSZLA WC PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT

649,00zł

Bez podatku: 649,00zł

Sprzedano: 37

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: PRIMO SLIM BLACK CZARNY MAT Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klient&..

MUSZLA WC ROMA

Arbo

MUSZLA WC ROMA

399,00zł

Bez podatku: 399,00zł

Sprzedano: 40

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: ROMA Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świat..

MUSZLA WC VERDE
New

Arbo

MUSZLA WC VERDE

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 64

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc Model: VERDE Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świa..

ZESTAW DUO SLIM - MUSZLA WC DUO SLIM + BIDET DUO S...

Arbo

ZESTAW DUO SLIM - MUSZLA WC DUO SLIM + BIDET DUO S...

779,00zł

Bez podatku: 779,00zł

Sprzedano: 18

Prezentujemy Państwu przepiękną ceramiczną muszlę wc + bidet Model: DUO SLIM Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z..

Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)

Muszle WC bidet – różne modele

Wybór muszli klozetowej lub bidetu nie należy do najłatwiejszych zadań, co pewnie potwierdzi każda osoba, która szukała odpowiedniej do swojej łazienki miski WC czy bidetu. W Arbo Łazienki zamówisz wysokiej jakości muszle klozetowe w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mamy zarówno klasyczne białe miski WC, jak i bardziej nowoczesne wersje w kolorze czarnym.

Podwieszana muszla klozetowa w atrakcyjnej cenie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz podwieszane muszle klozetowe. To chętnie wybierane przez Polaków rozwiązanie, które z wielu powodów zyskało popularność. Przede wszystkim poszczególne elementy składowe (zbiornik do spłukiwania wody bądź rura odpływowa) są przesłonięte obmurowanym stelażem lub też obudowane płytkami gipsowo-kartonowymi. W ten sposób poprawisz wnętrze łazienki i stworzysz efektowną aranżację, a dodatkowo zyskasz miejsce, które możesz wykorzystać jako półkę na łazienkowe drobiazgi. 

Co więcej, miska WC bez kołnierza, którą znajdziesz w Arbo Łazienki, ułatwi Ci sprzątanie, co jeszcze zwiększa funkcjonalność tego rozwiązania. Oczywiście, nie oznacza to, że bezkołnierzowe miski WC nie są funkcjonalne. Choć trzeba poświęcić odrobinę więcej czasu, by je posprzątać, to wciąż jest to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz oba warianty podwieszanych muszli klozetowych – to, które wybierzesz, zależy tylko od Ciebie.

Urządź z nami swoją wymarzoną łazienkę. Zobacz: kabiny, ścianki, drzwi bądź akcesoria.