Cersanit

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
7w1 - CERSANIT AQUA + WC DUO SLIM + TWARDA DESKA W...

7w1 - CERSANIT AQUA + WC DUO SLIM + TWARDA DESKA W...

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 21

Prezentujemy Państwu nowczesny i oryginalny zestaw wc  7w1 - CERSANIT + WC DUO SLIM + TWARDA DESKA WOLNOOPADAJĄCA + PRZYCISK Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz ..

7w1 - CERSANIT AQUA + WC PRIMO + TWARDA DESKA WOLN...

Arbo

7w1 - CERSANIT AQUA + WC PRIMO + TWARDA DESKA WOLN...

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 73

Prezentujemy Państwu nowczesny i oryginalny zestaw wc  7w1 - CERSANIT + WC PRIMO + TWARDA DESKA WOLNOOPADAJĄCA + PRZYCISK Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz wię..

7w1 - CERSANIT AQUA + WC PRIMO SLIM + TWARDA DESKA...

Arbo

7w1 - CERSANIT AQUA + WC PRIMO SLIM + TWARDA DESKA...

979,00zł

Bez podatku: 979,00zł

Sprzedano: 59

Prezentujemy Państwu nowczesny i oryginalny zestaw wc  7w1 - CERSANIT + WC PRIMO SLIM + TWARDA DESKA WOLNOOPADAJĄCA + PRZYCISK Zestaw ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa cora..

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Marka Cersanit - ceramika sanitarna i wyposażenie łazienki

Marka Cersanit od lat oferuje Klientom bardzo szeroki wybór produktów do wyposażenia łazienek. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek i cieszy się ogromnym zaufaniem. Armatura łazienkowa Cersanit to doskonałe połączenie wysokiej jakości produktów oraz ciekawego designu, który nadaje charakteru i pasuje do niemal każdej łazienki. Cersanit, w swojej armaturze łazienkowej, wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić doskonały design i funkcjonalność, a także łatwość w utrzymaniu czystości. Dzięki temu wyposażenie łazienek Cersanit to uniwersalne produkty, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Zestaw WC Cersanit

Jednymi z najbardziej popularnych produktów są zestawy podtynkowe Cersanit. Jest to łatwy i stylowy sposób na wyposażenie łazienki i jednoczesne zadbanie o jej estetyczny wygląd. Cersanit - zestaw podtynkowy zapewnia łatwy montaż, dzięki czemu nawet nie posiadając doświadczenia w tego typu instalacjach, można szybko i wygodnie zainstalować WC. Zestawy WC Cersanit posiadają wszystkie potrzebne elementy - zarówno muszlę, spłuczkę, stelaż, jak i wszystkie niezbędne akcesoria do montażu. Warto zapoznać się z produktami Cersanit, które od lat cieszą się renomą wśród wielu Klientów.