Grohe

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
STELAŻ GROHE RAPID + PRZYCISK + WSPORNIKI + MATA ...

STELAŻ GROHE RAPID + PRZYCISK + WSPORNIKI + MATA ...

739,00zł

Bez podatku: 739,00zł

Sprzedano: 27

Prezentujemy Państwu stelaż podtynkowy GROHE RAPID SL Model ten zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)

Zestawy podtynkowe Grohe - armatura sanitarna najlepszych marek

Marka Grohe cieszy się ogromnym uznaniem, dzięki temu, że łączy w sobie takie elementy jak: ciekawy design, solidne wykonanie i funkcjonalność. Wszystko to sprawia, że produkty Grohe to jedne z najchętniej wybieranych produktów do łazienki na rynku. Uniwersalny design, sprawia, że wyposażenie Grohe doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, nowoczesnych jak i industrialnych wnętrzach. Połączenie wysokiej jakości materiałów z przemyślaną konstrukcją i wzornictwem sprawia, że armatura Grohe świetnie nada charakteru i uzupełni wyposażenie niemal każdej łazienki. 

Stelaż podtynkowy Grohe 

Jednymi z najpopularniejszych produktów Grohe są stelaże podtynkowe, dostępne również w zestawach WC. Jest to doskonałe rozwiązanie do każdej łazienki. Tego typu stelaże są wygodne i łatwe w montażu, estetycznie się prezentują i charakteryzują się solidnym wykonaniem. Dzięki temu jest to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do niemal każdej łazienki. Zestawy WC z stelażem podtynkowym Grohe świetnie sprawdzą się zwłaszcza w łazienkach, w których chcemy zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Wygodny montaż stelaży Grohe i ich estetyczne wykończenie doskonale komponuje się z innymi elementami wyposażenia niemal każdej łazienki.