Kabiny, ścianki, drzwi

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90
New

Arbo

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90

359,00zł

Bez podatku: 359,00zł

Sprzedano: 23

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90 Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnym wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzes..

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90
New

Arbo

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90

379,00zł

Bez podatku: 379,00zł

Sprzedano: 46

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnym wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy kl..

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 80x80 - DRZWI + ŚC...
New

Arbo

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 80x80 - DRZWI + ŚC...

879,00zł

Bez podatku: 879,00zł

Sprzedano: 30

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK EASY CLEAN 80x80 DRZWI PRYSZNICOWE + ŚCIANKA PRYSZNICOWA Kabina jest kompletna, gotowa do montażu. Drzwi uchylne + ścianka sta..

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 90x90 - DRZWI + ŚC...
New

Arbo

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 90x90 - DRZWI + ŚC...

899,00zł

Bez podatku: 899,00zł

Sprzedano: 20

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK EASY CLEAN 90x90 DRZWI PRYSZNICOWE + ŚCIANKA PRYSZNICOWA Kabina jest kompletna, gotowa do montażu. Drzwi uchylne + ścianka sta..

ŚCIANKA PRYSZNICOWA Easy Clean

Arbo

ŚCIANKA PRYSZNICOWA Easy Clean

569,00zł

Bez podatku: 569,00zł

Sprzedano: 74

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  ŚCIANKA PRYSZNICOWA EASY CLEAN Ścianka jest kompletna, gotowa do montażu. Posiada reling stabilizacyjny - w formie "kwadratu" o regulacji 70-115 cm..

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Kabiny prysznicowe w sklepie Arbo Łazienki

W tej kategorii odnaleźć można kabiny prysznicowe, ścianki oraz drzwi, będące praktycznym rozwiązaniem dla zwolenników prysznica. W ofercie modele w różnej stylistyce wykonane z przeźroczystego oraz z mlecznego szkła. 

Ścianki prysznicowe i drzwi

Ścianki prysznicowe sprawdzą się w łazienkach, w których zrezygnowano z tradycyjnego brodzika na rzecz odpływu liniowego lub brodzika z konglomeratu. Szyby wykonane w technologii Easy Clean sprawiają, że na szkle nie powstają nieestetyczne zacieki i powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu. Drzwi prysznicowe przeznaczone są do stosowania w łazienkach, w których prysznic jest naturalnie wydzielony ścianą lub jest zbudowany we wnęce, a właścicielom zależy na możliwości zamknięcia kabiny.  

Kabiny łazienkowe – stwórz nowoczesną łazienkę z prysznicem

Z Arbo stworzysz wymarzoną łazienkę. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w ofercie znajdziesz kabiny prysznicowe, ścianki oraz drzwi. W tej pierwszej kategorii dostępna jest m.in. kabina łamana oraz prysznicowa bez brodzika. W obu przypadkach istnieje możliwość zainstalowania brodzika.

Jeśli chodzi o ścianki, to też możesz wybierać spośród różnych wariantów. Jednym z nich są ścianki prysznicowe z czarną kratką oraz ścianki z mlecznego szkła. Wszystkie wykonane są ze szkła hartowanego i mają powłokę Easy Clean.

Podobnie jest z drzwiami. Spełniają powyższe dwa parametry (Easy Clean i szkło hartowane), a w dodatku możesz zamówić ich różne rodzaje. W Arbo dostępne są drzwi prysznicowe mleczne, przesuwne i składane.

Zobacz, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Podpowiemy, które kabiny łazienkowe będą doskonałym rozwiązaniem do Twojej nowoczesnej łazienki z prysznicem.

Arbo Łazienki – szeroki wybór i atrakcyjne ceny

W Arbo mamy bogaty wybór kabin, czy ścianek prysznicowych z drzwiami w różnych wariantach cenowych. Prowadzimy też staranną selekcję, dzięki czemu do naszego asortymentu trafiają jedynie produkty wysokiej jakości. Zachęcamy do przejrzenia oferty kabin prysznicowych nie tylko osoby z Dąbrowy Górniczej (gdzie jest nasza siedziba), ale z całej Polski. W naszym sklepie internetowym w prosty i wygodny sposób zamówisz wybrane produkty, bez konieczności wychodzenia z domu.

Sprawdź nasz cały asortyment. W Arbo zamówisz też zestawy WC czy umywalki ceramiczne