Kabiny, ścianki, drzwi

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90

Arbo

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 46

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnym wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy kl..

DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE BLACK CZARNE

Arbo

DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE BLACK CZARNE

579,00zł

Bez podatku: 579,00zł

Sprzedano: 123

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE BLACK CZARNE Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE CHROM

Arbo

DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE CHROM

529,00zł

Bez podatku: 529,00zł

Sprzedano: 183

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE CHROM Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

KABINA PRYSZNICOWA ALL BLACK 90x90
New

Arbo

KABINA PRYSZNICOWA ALL BLACK 90x90

629,00zł

Bez podatku: 629,00zł

Sprzedano: 34

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. KABINA PRYSZNICOWA ALL BLACK 90x90 Kabina jest kompletna, gotowa do montażu. Dwudrzwiowa, rozsuwana na boki. Kabina sprzedawana jest bez brodzika...

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 80x80 - DRZWI + ŚC...

Arbo

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 80x80 - DRZWI + ŚC...

879,00zł

Bez podatku: 879,00zł

Sprzedano: 30

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK EASY CLEAN 80x80 DRZWI PRYSZNICOWE + ŚCIANKA PRYSZNICOWA Kabina jest kompletna, gotowa do montażu. Drzwi uchylne + ścianka sta..

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 90x90 - DRZWI + ŚC...
New

Arbo

KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK 90x90 - DRZWI + ŚC...

899,00zł

Bez podatku: 899,00zł

Sprzedano: 20

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. KABINA PRYSZNICOWA NOXIN BLACK EASY CLEAN 90x90 DRZWI PRYSZNICOWE + ŚCIANKA PRYSZNICOWA Kabina jest kompletna, gotowa do montażu. Drzwi uchylne + ścianka sta..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Kabiny prysznicowe w sklepie Arbo Łazienki

W tej kategorii odnaleźć można kabiny prysznicowe, ścianki oraz drzwi, będące praktycznym rozwiązaniem dla zwolenników prysznica. W ofercie modele w różnej stylistyce wykonane z przeźroczystego oraz z mlecznego szkła. 

Ścianki prysznicowe i drzwi

Ścianki prysznicowe sprawdzą się w łazienkach, w których zrezygnowano z tradycyjnego brodzika na rzecz odpływu liniowego lub brodzika z konglomeratu. Szyby wykonane w technologii Easy Clean sprawiają, że na szkle nie powstają nieestetyczne zacieki i powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu. Drzwi prysznicowe przeznaczone są do stosowania w łazienkach, w których prysznic jest naturalnie wydzielony ścianą lub jest zbudowany we wnęce, a właścicielom zależy na możliwości zamknięcia kabiny.  

Kabiny łazienkowe – stwórz nowoczesną łazienkę z prysznicem

Z Arbo stworzysz wymarzoną łazienkę. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w ofercie znajdziesz kabiny prysznicowe, ścianki oraz drzwi. W tej pierwszej kategorii dostępna jest m.in. kabina łamana oraz prysznicowa bez brodzika. W obu przypadkach istnieje możliwość zainstalowania brodzika.

Jeśli chodzi o ścianki, to też możesz wybierać spośród różnych wariantów. Jednym z nich są ścianki prysznicowe z czarną kratką oraz ścianki z mlecznego szkła. Wszystkie wykonane są ze szkła hartowanego i mają powłokę Easy Clean.

Podobnie jest z drzwiami. Spełniają powyższe dwa parametry (Easy Clean i szkło hartowane), a w dodatku możesz zamówić ich różne rodzaje. W Arbo dostępne są drzwi prysznicowe mleczne, przesuwne i składane.

Zobacz, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Podpowiemy, które kabiny łazienkowe będą doskonałym rozwiązaniem do Twojej nowoczesnej łazienki z prysznicem.

Arbo Łazienki – szeroki wybór i atrakcyjne ceny

W Arbo mamy bogaty wybór kabin, czy ścianek prysznicowych z drzwiami w różnych wariantach cenowych. Prowadzimy też staranną selekcję, dzięki czemu do naszego asortymentu trafiają jedynie produkty wysokiej jakości. Zachęcamy do przejrzenia oferty kabin prysznicowych nie tylko osoby z Dąbrowy Górniczej (gdzie jest nasza siedziba), ale z całej Polski. W naszym sklepie internetowym w prosty i wygodny sposób zamówisz wybrane produkty, bez konieczności wychodzenia z domu.

Sprawdź nasz cały asortyment. W Arbo zamówisz też zestawy WC czy umywalki ceramiczne