Geberit

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 45

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 21 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 21 dostępny w trzech kolorach..

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 35

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 50 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 50 dostępny w trzech kolorach..

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Produkty marki Geberit

Armatura łazienkowa Geberit przede wszystkim jest kojarzona z zestawami WC. Uniwersalność i niezawodność tego typu produktów i nie tylko, sprawiło, że Geberit to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych marek jeśli chodzi o armaturę łazienkową. Produkty Geberit są na rynku już od wielu lat i wciąż cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród miłośników klasycznych, nowoczesnych jak i nietypowych rozwiązań. Armatura łazienkowa Geberit to doskonałe połączenie innowacyjnych rozwiązań, precyzyjności w wykonaniu i estetycznego designu, który będzie świetnie korespondował z niemal każdą łazienką. 

Zestaw WC Geberit

Stelaże Geberit w zestawach WC charakteryzują się solidnym wykonaniem, dzięki czemu z pewnością posłużą przez lata. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z rozwiązaniami, które zapewniają łatwy montaż sprawia, że zestawy WC Geberit są  bardzo często wybierane nawet przez najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty Geberit charakteryzują się ponadczasowością, dzięki czemu cieszą się ogromna popularnościa już od lat na naszym rynku i nie tylko. Stelaże Geberit i przyciski do spłuczek to gwarancja wysokiej jakości i uniwersalnego designu, który nada się do każdej łazienki.