Deszczownice, panele prysznicowe

Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)
DESZCZOWNICA KWADRAT CZARNY MAT, METALOWA 20x20
New

Arbo

DESZCZOWNICA KWADRAT CZARNY MAT, METALOWA 20x20

55,00zł

Bez podatku: 55,00zł

Sprzedano: 28

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną deszczownicę MODEL: KWARDAT CZARNY MAT 20x20 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klien..

DESZCZOWNICA KWADRAT, METALOWA

Arbo

DESZCZOWNICA KWADRAT, METALOWA

35,00zł

Bez podatku: 35,00zł

Sprzedano: 44

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną deszczownicę MODEL: KWARDAT Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całe..

DESZCZOWNICA OKRĄG, METALOWA 30

Arbo

DESZCZOWNICA OKRĄG, METALOWA 30

58,00zł

Bez podatku: 58,00zł

Sprzedano: 57

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną deszczownicę MODEL: OKRĄG 30 Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z cał..

DESZCZOWNICA SLIM + BATERIA TERMOSTATYCZNA TB-02

Arbo

DESZCZOWNICA SLIM + BATERIA TERMOSTATYCZNA TB-02

389,00zł

Bez podatku: 389,00zł

Sprzedano: 61

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Slim + Bateria termostatyczna Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy k..

DESZCZOWNICA SLIM CZARNA + BATERIA TERMOSTATYCZNA ...

Arbo

DESZCZOWNICA SLIM CZARNA + BATERIA TERMOSTATYCZNA ...

479,00zł

Bez podatku: 479,00zł

Sprzedano: 100

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Slim Czarna + Bateria termostatyczna Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród r..

ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CHROM

Arbo

ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CHROM

269,00zł

Bez podatku: 269,00zł

Sprzedano: 39

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CHROM Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzes..

ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CZARNY

Arbo

ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CZARNY

359,00zł

Bez podatku: 359,00zł

Sprzedano: 73

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY CZARNY Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rze..

ZESTAW ROUND PRYSZNIC DESZCZOWNICA

Arbo

ZESTAW ROUND PRYSZNIC DESZCZOWNICA

135,00zł

Bez podatku: 135,00zł

Sprzedano: 34

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Round Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego ..

ZESTAW ROUND PRYSZNIC DESZCZOWNICA + BATERIA TERMO...

Arbo

ZESTAW ROUND PRYSZNIC DESZCZOWNICA + BATERIA TERMO...

255,00zł

Bez podatku: 255,00zł

Sprzedano: 45

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Round + Bateria termostatyczna Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy ..

ZESTAW SQUARE PRYSZNIC DESZCZOWNICA

Arbo

ZESTAW SQUARE PRYSZNIC DESZCZOWNICA

139,00zł

Bez podatku: 139,00zł

Sprzedano: 37

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Square Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego..

ZESTAW SQUARE PRYSZNIC DESZCZOWNICA + BATERIA TERM...

Arbo

ZESTAW SQUARE PRYSZNIC DESZCZOWNICA + BATERIA TERM...

295,00zł

Bez podatku: 295,00zł

Sprzedano: 72

Prezentujemy Państwu nowoczesny zestaw prysznicowy Deszczownica Square + Bateria termostatyczna Model ten cieszy się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie. Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy..

Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)

Okrągłe i kwadratowe deszczownice oraz zestawy prysznicowe termostatyczne

W tej kategorii odnajdą Państwo deszczownice okrągłe i kwadratowe, a także zestawy prysznicowe z bateriami termostatycznymi. Minimalistyczna forma armatury sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Kwadratowa deszczownica wpisuje się w najnowsze trendy w aranżacji łazienki, z kolei deszczownica okrągła będzie subtelnym nawiązaniem do stylu retro, po akcenty którego tak chętnie sięgają najlepsi projektanci wnętrz. 

Deszczownica termostatyczna i funkcja anty-kamień

Węże z systemem anty skręt oraz słuchawki wyposażone w funkcje przeciw nadmiernemu osadzaniu się kamienia (anty-kamień) zwiększą funkcjonalność armatury oraz ułatwią jej utrzymanie w czystości. Dla zwolenników niezmiennej temperatury w trakcje pryszniców polecana jest deszczownica z baterią termostatyczną dostępna w klasycznym kolorze chrom oraz charakternej czerni. 

Zestaw prysznicowy z deszczownicą w atrakcyjnej cenie

Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszy się zestaw prysznicowy z deszczownicą. Wybierając to rozwiązanie, zyskujesz w komplecie nie tylko główkę prysznicową z wężem, ale też drążek prysznicowy (ma on za zadanie doprowadzać wodę) oraz głowicę deszczową, która po zamontowaniu jest nad głową osoby biorącej prysznic. 

Co ciekawe, nie jest to wariant dedykowany jedynie do kabin prysznicowych. Zestaw prysznicowy z deszczownicą coraz częściej stosuje się też w małych łazienkach. W ten sposób mały metraż nie zmusza domowników do rezygnacji z kąpieli w wannie. Jeśli zamawiasz taki zestaw do wanny, pamiętaj, by zainwestować w zasłonę lub parawan nawannowy. W ten sposób zmniejszysz ryzyko zalania łazienki podczas kąpieli.

Bogaty wybór paneli prysznicowych z deszczownicą

W Arbo oferujemy różne panele prysznicowe z deszczownicą. Mamy szeroki przekrój cenowy, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie, które wpisze się w wcześniej ustalony budżet. 

Pamiętaj, że w Arbo udostępniamy jedynie sprawdzone deszczownie oraz zestawy prysznicowe. Ta staranna selekcja daje Ci pewność, że kupisz produkt, który będzie służył przez lata. Oczywiście, wszystkie panele prysznicowe z deszczownicą czy zestawy mają gwarancję na rok lub dwa lata.

W asortymencie naszego sklepu internetowemu znajdziesz różne wersje baterii termostatycznych z deszczownicą. Najpopularniejsze rozwiązania to deszczownice w kolorze czarnym lub chromu.