Baterie łazienkowe

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
BATERIA UMYWALKOWA DYSK UMYWALKA

Arbo

BATERIA UMYWALKOWA DYSK UMYWALKA

69,00zł

Bez podatku: 69,00zł

Sprzedano: 89

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową Model: DYSK UMYWALKA Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii bateria umożliw..

BATERIA WANNOWA DYSK WANNA

Arbo

BATERIA WANNOWA DYSK WANNA

59,00zł

Bez podatku: 59,00zł

Sprzedano: 42

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię wannową Model: DYSK WANNA Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii bateria umożliwia pre..

BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA SQUARE

Arbo

BATERIA WANNOWA WOLNOSTOJĄCA SQUARE

399,00zł

Bez podatku: 399,00zł

Sprzedano: 25

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię wannową wolnostojącą Model: SQUARE Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii bateria umoż..

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK
New

Arbo

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK

195,00zł

Bez podatku: 195,00zł

Sprzedano: 30

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową lub kuchenną Model: BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA ROUND BLACK Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastos..

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK
New

Arbo

BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK

199,00zł

Bez podatku: 199,00zł

Sprzedano: 33

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową lub kuchenną Model: BIDETKA PODTYNKOWA BATERIA BIDETOWA SQUARE BLACK Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zasto..

ZESTAW BATERIA UMYWALKOWA DYSK + BATERIA WANNOWA D...

Arbo

ZESTAW BATERIA UMYWALKOWA DYSK + BATERIA WANNOWA D...

109,00zł

Bez podatku: 109,00zł

Sprzedano: 78

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię umywalkową oraz wannową Model: DYSK UMYWALKA + DYSK WANNA Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej t..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Baterie łazienkowe

Wybierając baterię umywalkową lub inną do swojej łazienki, warto kierować się kilkoma zasadniczymi kryteriami. Przede wszystkim liczyć się będą dla nas względy estetyczne. Baterie łazienkowe powinny prezentować się elegancko i pasować do stylu, w jakim zostało urządzone pomieszczenie. To jednak nie wszystko, bowiem w przypadku baterii łazienkowych ogromne znaczenie ma także ich funkcjonalne użytkowanie, jak też materiał wykonania. Dzięki temu bateria łazienkowa służyć nam będzie przez wiele lat, zachwycając ciągle swym unikalnym designem.

W salonie Arbo oferujemy stylowe baterie łazienkowe prysznicowe, niezwykle funkcjonalne baterie bidetowe, ale także baterie kuchenne. Jeżeli zastanawiasz się, jakie baterie łazienkowe wybrać, zapoznaj się z naszym asortymentem. Tu znajdziesz elementy wyposażenia łazienki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Baterie łazienkowe termostatyczne umywalkowe, wannowe i bidetowe

W tej kategorii odnaleźć można baterie łazienkowe termostatyczne. Wielość różnych modeli sprawi, że niezależnie od tego w jakim stylu urządzane jest pomieszczenie, z pewnością wybierzesz ten odpowiedni spośród naszej oferty. Baterie umywalkowe jednouchwytowe są dzisiaj najpopularniejszym modelem, choć w niektórych pomieszczeniach, zwłaszcza stylizowanych na retro, sięga się po modele dwuuchwytowe. Najnowocześniejszymi rozwiązaniami z pewnością są modele armatury łazienkowej bezdotykowe i samozamykające się. Oprócz kranów do umywalek w tej kategorii znaleźć można również baterie wannowe stojące oraz podtynkowe, jak również armaturę bidetową.

Armatura łazienkowa w sklepie internetowym Arbo - bogaty asortyment stylowych baterii łazienkowych

W Arbo Łazienki klientom oferujemy stylowe i funkcjonalne baterie łazienkowe, które charakteryzuje, oprócz walorów estetycznych, również niska cena. Jeżeli szukasz armatury umywalkowej, z której woda będzie wypływać w niezwykle efektowny sposób, sprawdź nasze baterie łazienkowe kaskadowe. Strumień wody ponadto może być podświetlony.  Wystarczy kupić baterię łazienkową LED.

Baterie łazienkowe dopasowane do stylu wnętrza

Bateria łazienkowa to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także niezwykła ozdoba. Właśnie dlatego wybór baterii łazienkowych nie powinien być przypadkowy, ale dokładnie przemyślany i dopasowany do stylu tego niezwykle ważnego w każdym domu pomieszczenia. Czarne baterie łazienkowe będą doskonałym rozwiązaniem w łazienkach w stylu industrialnym lub bardziej nowoczesnym. W przypadku armatury łazienkowej warto zwracać uwagę na detale. Bateria łazienkowa w srebrnym kolorze, o prostych kształtach i minimalistycznym wyglądzie, to klasyk, który zawsze będzie wyglądać dobrze.

Szeroki wybór baterii łazienkowych sprawia, że bez trudu można znaleźć idealne modele. Bateria ścienna czy stojąca? U nas dostępne są baterie do niemal każdej łazienki - od stylu retro do najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji.

Baterie do łazienki – jaką wybrać?

W pierwszej kolejności musisz podjąć decyzję, którą baterię do łazienki wybrać – natynkową czy podtynkową. Musisz to ustalić już na samym początku, ponieważ w przypadku armatury podtynkowej trzeba niektóre jej elementy wkuć w ścianę, a to wiąże się z szerszym zakresem prac. Pamiętaj, że nie w każdej łazience (ze względu na grubość murów) możesz zamontować ten rodzaj baterii do łazienki.

Do łazienki możesz zamówić baterie łazienkowe umywalkowe, deszczownice, czy baterie łazienkowe wannowe. Ciekawą propozycją są baterie natryskowe z termostatem. Stylowe baterie umywalkowe, baterie prysznicowe, baterie bidetowe - wszystkie wyróżnia funkcjonalność i unikalny design.