Baterie kuchenne

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
BATERIA KUCHENNA HAND

Arbo

BATERIA KUCHENNA HAND

95,00zł

Bez podatku: 95,00zł

Sprzedano: 50

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię kuchenną Model: HAND Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Poprzez zastosowanie nowatorskiej technologii bateria umożliwia precyzy..

BATERIA KUCHENNA PELICAN GOLD

Arbo

BATERIA KUCHENNA PELICAN GOLD

198,00zł

Bez podatku: 198,00zł

Sprzedano: 51

Prezentujemy Państwu nowoczesną baterię kuchenną Model: PELICAN GOLD Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Poprzez zastosowanie nowatorskiej technologii bateria umożliwia precyzyjną r..

BATERIA KUCHENNA PRESS
New

Arbo

BATERIA KUCHENNA PRESS

95,00zł

Bez podatku: 95,00zł

Sprzedano: 33

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną baterię kuchenną Model: PRESS Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Poprzez zastosowanie nowatorskiej technologii bateria umożliwia precyz..

BATERIA KUCHENNA RETRO

Arbo

BATERIA KUCHENNA RETRO

78,00zł

Bez podatku: 78,00zł

Sprzedano: 345

Prezentujemy Państwu oryginalną baterię kuchenną Model: RETRO Model ten dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnemu wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy klientów z całego świata. Poprzez zastosowanie nowatorskiej technologii bateria umożliwia precyzyjną regulacj..

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Nowoczesne baterie kuchenne w naszym sklepie

W tej kategorii naszego sklepu odnaleźć można nowoczesne baterie kuchenne. Kuchnia to pomieszczenie od którego oczkujemy niebywałej funkcjonalności, zarówno jeżeli chodzi o meble jaki i wyposażenie. Bateria do zlewu z giętką wylewką sprawdzi się idealnie w przypadku zlewu dwukomorowego. Pozwoli na swobodne manewrowanie wlewką, a przy tym będzie bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką pozwoli napełnić wodą nawet bardzo duży garnek nie mieszczący się nad zlewem lub wiadro od mopa. Nie musisz kupować dużego zlewu żeby móc napełniać naczynia dużej pojemności. 

Armatura kuchenna do zlewozmywaka - krany w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne baterie kuchenne. W ofercie mamy klasyczne modele pokryte chromem lub mniej tradycyjne rozwiązania jak biała czy czarna bateria do zlewu. Krany do zlewozmywaków w naszej ofercie występują w różnych kolorach, od klasycznego chromu i nowoczesnej czerni, przez biel i beż, aż po kolorowe baterie w odważnych barwach. Baterie kuchenne chromowane będące ponadczasowym rozwiązaniem sprawdzą się zarówno w klasycznych pomieszczeniach, jak i nowoczesnych. W ofercie naszego sklepu można znaleźć zarówno te sztorcowe, jak i baterie kuchenne ścienne.

Bateria do zlewu w kuchni – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

W Arbo możesz zamówić dwa rodzaje baterii do kuchni w zależności od typu montażu – do wyboru masz baterie kuchenne na ścienne oraz stojące, których montaż wymaga wywiercenia otworu w zlewozmywaku lub nabycia modelu posiadającego taki otwór. 

Większą popularnością wśród Polaków obecnie cieszą się stojące baterie kuchenne. Ten rodzaj kranu do zlewu daje ogromne możliwości  pod względem wzornictwa. Jeśli interesuje Cię bateria do kuchni, która swoim designem będzie pasowała do nowoczesnych wnętrz, koniecznie wybierz ten model.

Z kolei krany kuchenne, które możesz zainstalować na ścianie, pozwolą Ci ukryć pod tynkiem przyłącze wodociągowe. To także praktyczniejsze rozwiązanie, jeśli chcesz zagospodarować szafkę pod zlewozmywakiem. Co warto tu podkreślić, te krany do zlewu mają zwykle wylewkę o długim wysięgu, która jest skierowana w dół. Dzięki temu ryzyko zachlapania znacznie się zmniejsza.

To nie cała nasza oferta. Sprawdź zlewozmywaki granitowe i przydatne akcesoria do domu.