Akcesoria

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
DOZOWNIK DO PŁYNU

Arbo

DOZOWNIK DO PŁYNU

37,00zł

Bez podatku: 37,00zł

Sprzedano: 26

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny Dozownik do płynu   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Mata wygłuszająca

Mata wygłuszająca

28,00zł

Bez podatku: 28,00zł

Sprzedano: 20

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną Matę wygłuszającą Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 45

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 21 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 21 dostępny w trzech kolorach..

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 35

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 50 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 50 dostępny w trzech kolorach..

ŚCIĄGACZKA WODY + UCHWYT

Arbo

ŚCIĄGACZKA WODY + UCHWYT

58,00zł

Bez podatku: 58,00zł

Sprzedano: 121

Prezentujemy Państwu elegancką ściągaczkę wody Wysokiej jakości ściągaczka wody ze stali nierdzewnej  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

ZGNIATARKA DO BUTELEK, PUSZEK I KARTONÓW ZGNIATAC...

Arbo

ZGNIATARKA DO BUTELEK, PUSZEK I KARTONÓW ZGNIATAC...

35,00zł

Bez podatku: 35,00zł

Sprzedano: 84

Prezentujemy Państwu zgniatarkę do butelek, puszek, kartonów w dwóch kolorach do wyboru: ZGNIATARKA - KOLOR CZARNY ZGNIATARKA - KOLOR BIAŁY..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Akcesoria łazienkowe – dozowniki, korki klik klak, syfony, przyciski

Akcesoria łazienkowe, takie jak dozowniki, syfony, czy korki klik klak, to istotne detale, które wpływają na funkcjonalność i estetykę łazienki. W Arbo Łazienki znajdziesz wysokiej jakości dodatki łazienkowe, dzięki którym odświeżysz wygląd łazienki (dozowniki, przyciski) lub poprawiasz wygodę użytkowania. Sprawdź nasze produkty i wybierz odpowiednie do swojej łazienki.

Korek klik klak

Korek do umywalki klik klak – nazywany też push-open – to automatyczny korek umywalkowy, który wybierany jest przez wielu ze względu na swój prosty mechanizm zamykania i otwierania odpływu. Działanie jest niezwykle łatwe: aby otworzyć odpływ, musisz jedynie nacisnąć na górę korka. W przypadku zamknięcia odpływu musisz powtórzyć tę czynność. 

To bardzo praktyczne rozwiązanie, w szczególności, gdy porównamy je z gumowym korkiem. Korek klik klak zyskał na popularności do tego stopnia, że producenci ceramiki łazienkowej zaczęli je fabrycznie umieszczać w swoich produktach. Nic w tym dziwnego, oprócz prostego mechanizmu klik klak można łatwo wyjąć i dokładnie wyczyścić.

Syfony umywalka 

Syfony do umywalek to – wbrew pozorom – niezwykle ważny element, który wpływa zarówno na funkcjonalność umywalki, jak i aranżację wnętrza. Syfony łazienkowe spełniają kilka ważnych zadań, m.in. odprowadzają wodę do kanalizacji, niwelują nieprzyjemny zapach płynów oraz gazów płynących z rur. 

W Arbo Łazienki znajdziesz syfony odpływowe do umywalki w atrakcyjnych cenach. Większość modeli wykonana jest z mosiądzu oraz stali nierdzewnej i pasuje do każdej umywalki. Proponowane przez nas syfony łazienkowe mają regulowany zasięg i wysokość oraz są odporne na wysokie temperatury.

Dozowniki do łazienki

W naszym sklepie internetowym zamówisz też wysokiej jakości dozowniki łazienkowe. Znajdujące się w ofercie dozowniki do płynu – które możesz wykorzystać m.in. jako dozownik do mydła – są niezwykle pojemne, estetyczne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zobacz, jakie obecnie dozowniki do łazienki mamy na stanie.

Sprawdź resztę naszej oferty: umywalki ceramiczne i baterie łazienkowe.