Akcesoria

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)
DOZOWNIK DO PŁYNU

Arbo

DOZOWNIK DO PŁYNU

37,00zł

Bez podatku: 37,00zł

Sprzedano: 26

Prezentujemy Państwu nowoczesny i oryginalny Dozownik do płynu   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

KOREK ARBO KLIK KLAK

Arbo

KOREK ARBO KLIK KLAK

18,00zł

Bez podatku: 18,00zł

Sprzedano: 60

Prezentujemy Państwu korek odpływowy Model: KLIK KLAK Powierzchnia korka KLIK KLAK i syfonu została wykonana z najwyższej jakości chromu charakteryzującego się wysokim połyskiem oraz odpornością na odbarwienia i zmatowienia! KOREK AUTOMATYCZNY KLIK KLAK BEZ ODPŁYWU, PASUJĄCY DO KAŻDEJ UMYWALKI NA..

Mata wygłuszająca

Mata wygłuszająca

28,00zł

Bez podatku: 28,00zł

Sprzedano: 20

Prezentujemy Państwu nowoczesną i oryginalną Matę wygłuszającą Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

MOSIĘŻNY PERLATOR LED

Arbo

MOSIĘŻNY PERLATOR LED

28,00zł

Bez podatku: 28,00zł

Sprzedano: 101

Prezentujemy Państwu mosiężny perlator LED Wytrzymały i elegancki mosiężny perlator LED zasilany strumieniem wody Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 21

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 44

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 21 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 21 dostępny w trzech kolorach..

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

Arbo

PRZYCISK GEBERIT DELTA 50

189,00zł

Bez podatku: 189,00zł

Sprzedano: 35

Prezentujemy Państwu nowoczesny przycisk spłukujący wc Model: GEBERIT DELTA 50 Model ten został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada on dwa zakresy spłukiwania. W komplecie: ramka mocująca, popychacze i śruby zabezpieczające. Przycisk spłukujący z serii DELTA 50 dostępny w trzech kolorach..

ŚCIĄGACZKA WODY + UCHWYT

Arbo

ŚCIĄGACZKA WODY + UCHWYT

58,00zł

Bez podatku: 58,00zł

Sprzedano: 120

Prezentujemy Państwu elegancką ściągaczkę wody Wysokiej jakości ściągaczka wody ze stali nierdzewnej  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

WĄŻ OGRODOWY ROZCIĄGLIWY + PISTOLET 7 TRYBÓW

Arbo

WĄŻ OGRODOWY ROZCIĄGLIWY + PISTOLET 7 TRYBÓW

26,90zł

Bez podatku: 26,90zł

Sprzedano: 172

Prezentujemy Państwu wytrzymały wąż ogrodowy Rozciągliwy wąż ogrodowy Wąż po napełnieniu wodą trzykrotnie zwiększa swoją objętość. Idealne rozwiązanie do ogrodu, na działkę, do mycia samochodu. Po odłączeniu od źródła wody powraca do pierwotnego rozmiaru. Zapraszamy do zapoznania się z n..

ZGNIATARKA DO BUTELEK, PUSZEK I KARTONÓW ZGNIATAC...

Arbo

ZGNIATARKA DO BUTELEK, PUSZEK I KARTONÓW ZGNIATAC...

35,00zł

Bez podatku: 35,00zł

Sprzedano: 81

Prezentujemy Państwu zgniatarkę do butelek, puszek, kartonów w dwóch kolorach do wyboru: ZGNIATARKA - KOLOR CZARNY ZGNIATARKA - KOLOR BIAŁY..

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Akcesoria łazienkowe – dozowniki, korki klik klak, syfony, przyciski

Akcesoria łazienkowe, takie jak dozowniki, syfony, czy korki klik klak, to istotne detale, które wpływają na funkcjonalność i estetykę łazienki. W Arbo Łazienki znajdziesz wysokiej jakości dodatki łazienkowe, dzięki którym odświeżysz wygląd łazienki (dozowniki, przyciski) lub poprawiasz wygodę użytkowania. Sprawdź nasze produkty i wybierz odpowiednie do swojej łazienki.

Korek klik klak

Korek do umywalki klik klak – nazywany też push-open – to automatyczny korek umywalkowy, który wybierany jest przez wielu ze względu na swój prosty mechanizm zamykania i otwierania odpływu. Działanie jest niezwykle łatwe: aby otworzyć odpływ, musisz jedynie nacisnąć na górę korka. W przypadku zamknięcia odpływu musisz powtórzyć tę czynność. 

To bardzo praktyczne rozwiązanie, w szczególności, gdy porównamy je z gumowym korkiem. Korek klik klak zyskał na popularności do tego stopnia, że producenci ceramiki łazienkowej zaczęli je fabrycznie umieszczać w swoich produktach. Nic w tym dziwnego, oprócz prostego mechanizmu klik klak można łatwo wyjąć i dokładnie wyczyścić.

Syfony umywalka 

Syfony do umywalek to – wbrew pozorom – niezwykle ważny element, który wpływa zarówno na funkcjonalność umywalki, jak i aranżację wnętrza. Syfony łazienkowe spełniają kilka ważnych zadań, m.in. odprowadzają wodę do kanalizacji, niwelują nieprzyjemny zapach płynów oraz gazów płynących z rur. 

W Arbo Łazienki znajdziesz syfony odpływowe do umywalki w atrakcyjnych cenach. Większość modeli wykonana jest z mosiądzu oraz stali nierdzewnej i pasuje do każdej umywalki. Proponowane przez nas syfony łazienkowe mają regulowany zasięg i wysokość oraz są odporne na wysokie temperatury.

Dozowniki do łazienki

W naszym sklepie internetowym zamówisz też wysokiej jakości dozowniki łazienkowe. Znajdujące się w ofercie dozowniki do płynu – które możesz wykorzystać m.in. jako dozownik do mydła – są niezwykle pojemne, estetyczne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zobacz, jakie obecnie dozowniki do łazienki mamy na stanie.

Sprawdź resztę naszej oferty: umywalki ceramiczne i baterie łazienkowe.