STELAŻ GROHE RAPID + PRZYCISK + WSPORNIKI + MATA WYGŁUSZAJĄCA

 • 579,00zł

 • Dostępność: W magazynie
  Dostawa od: 17,00zł
  Sprzedano: 21
  W zestawie

  Stelaż Grohe

  Przycisk spłukujący Grohe Skate Air

  Śruby montażowe i wspornik

  Rury odpływowe

  Mata wygłuszająca

  Solidne i bezpieczne opakowanie na czas transportu

  Szczegółowa instrukcja montażu

  Gwarancja

  Stelaż Rapid SL do WC

  Chcesz wypełnić przestrzeń w swojej łazience zachowując jej estetyczny wygląd? Ze stelażem podtynkowym GROHE Rapid SL zamontujesz podwieszaną misę toaletową ukrywając zbiornik w ściennej obudowie. To rozwiązanie pozwoli Ci zyskać nie tylko higieniczną czystość w łazience, a także wprowadzi ją w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Za sprawą szybkiego systemu montażu QuickFix® czas instalacji stelaża skróci się nawet o połowę. Konstruując GROHE Rapid SL zadbaliśmy także o Twoje bezpieczeństwo poprzez poddanie go rygorystycznym testom. Dowiodły one, że stelaż jest w stanie utrzymać nawet 400 kg obciążenia. Również z myślą o zmniejszeniu kosztów związanych z zużyciem wody podczas jej spłukiwania wyposażyliśmy zbiornik w technologię EcoJoy™. Pozwala ona zmniejszyć przepływ nawet o 50% nie tracąc przy tym objętości wody. Dzieje się tak za sprawą pneumatycznego spłukiwania oraz funkcji Start/Stop. Wystarczy, że ponownie użyjesz przycisku uruchamiającego aby zablokować dalszy etap przepływu. Montując GROHE Rapid SL w swojej łazience nie musisz już obawiać się o hałas, które powoduje spłukiwanie wody. Dzięki technologii Whisper® dźwięk podczas przepływu wody jest niemal bez szelestny i nie przenosi się do innych pomieszczeń Twojego domu.

  Przycisk spłukujący Grohe

  Przycisk spłukujący Grohe Skate Cosmopolitan

  Może on być zamontowany wertykalnie (PIONOWO) bądź horyzontalnie (POZIOMO) - w zależności od wystroju wnętrza.

  Błyszczący przycisk spłukujący Skate Cosmopolitan idealnie pasują do ram montażowych Rapid SL i Uniset oraz wszystkich systemów zabudowanych, a dzięki GROHE Easy Connect jego instalacja będzie wyjątkowo łatwa - wystarczy podłączyć pneumatyczny wąż i zamocować płytkę na specjalnych zatrzaskach. Przycisk spłukujący do WC firmy GROHE ma podwójną spłuczkę - 6 i 3 litrową - umożliwiając użytkownikowi wybór ilości zużywanej wody. Dla dodatkowej oszczędności, wszystkie zbiorniki GROHE mogą zostać wyregulowane, aby zmniejszyć pojemność większego spłukiwania do 4.5 litrów.

  GROHE Whisper - przepływ wody cichy jak szept

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym podłączeniom i unikalnemu zaworowi dopływowemu w technologii GROHE Whisper, dźwięki płynącej wody nie przenoszą się ze stelaża na elementy konstrukcyjne budynku. Potwierdzają to niezależne testy niemieckiej organizacji Fraunhofer, które wykazały, że poziom głośności działania systemów instalacyjnych Rapid SL wynosi jedynie 21 dB - cicho jak szept!

  Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, dzięki technologii GROHE EcoJoy i zaoszczędź na rachunkach

  Technologia GROHE EcoJoy, wykorzystana przy projektowaniu stelaży Rapid SL umożliwia zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%. Dzięki dwóm opcjom spłukiwania wybierzesz między małym (3l) a dużym (4,5l - 6l), a dodatkowa funkcja Start/Stop pozwala zatrzymać przepływ wody w dowolnym momencie - wystarczy wcisnąć przycisk.

  Specyfikacja techniczna
  Zakres ustawień dla spłukiwania z dużą ilością wody 3,5 l lub 4,5 l - 6 l
  Zmniejszenie zużycia wody do 50%
  Szerokość stelaża 500 mm
  Gwarancja 10 lat

  Napisz opinię

  Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
      Zła           Dobra