Brodziki

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90
New

Arbo

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90

359,00zł

Bez podatku: 359,00zł

Sprzedano: 23

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM KWADRATOWY 90x90 Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnym wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzes..

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90
New

Arbo

BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY 120x90

379,00zł

Bez podatku: 379,00zł

Sprzedano: 46

Prezentujemy Państwu model który cieszył się największym uznaniem na wszystkich targach sanitarnych na całym świecie.  BRODZIK PRYSZNICOWY SLIM PROSTOKĄTNY Dzięki niepowtarzalnym kształtom i oryginalnym wzornictwu zdobywa coraz większe uznanie wśród rzeszy kl..

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Brodzik prysznicowy - jaki wybrać?

W tej kategorii odnaleźć można brodziki prysznicowe, które doskonale będą wyglądać w każdym wnętrzu. Płytkie brodziki prysznicowe idealnie korespondować będą zarówno z łazienkami utrzymanymi w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. Brodzik do prysznica jest bardzo ważnym elementem wyposażenia w każdej łazience. Odpowiednio dobrany brodzik do kabiny prysznicowej to sposób na wygodną kąpiel, dzięki czemu nie zalejemy łazienki, a dodatkowo możemy urozmaicić nasze wnętrze. 

Brodzik prysznicowy slim - brodziki uniwersalne

Niski brodzik prysznicowy to jeden z silniejszych trendów w armaturze łazienkowej. Doskonale sprawdzi się w łazienkach, w których dominują minimalistyczne dodatki. Brodziki Slim nie tylko doskonale się prezentują, ale też są łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w użytkowaniu. Plusem tego typu brodzików jest również łatwy montaż, dzięki czemu niskie brodziki sprawdzą się w niemal każdej łazience. Prostokątne brodziki prysznicowe z bardzo płytkim dnem są bardzo bezpieczne i świetnie sprawdzą się do niemal każdej kabiny prysznicowej. 

Nowoczesna łazienka z prysznicem - niski brodzik 

Kwadratowe brodziki o płytkim dnie doskonale sprawdzą się jeśli chcemy aby nasza łazienka było urządzona w stylu nowoczesnym. Geometryczne kształty brodzika doskonale będą się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki. W salonie Arbo Łazienki stawiamy na podążanie za trendami w armaturze łazienkowej - dlatego nasza oferta stale się poszerza. Brodziki Slim cieszą się ogromną popularnością wśród osób poszukujących wyjątkowych elementów wyposażenia do łazienki. 

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych elementów, dzięki którym stworzysz nie tylko funkcjonalną, ale również bardzo modną łazienkę. Sprawdź również nasz asortyment na odpływy liniowe, wanny wolnostojące czy umywalki ceramiczne w atrakcyjnych cenach.